BLOG ROKU

http://m.ocdn.eu/_m/af820bd210e226538e42d09b3a527ddb,0,1.gif

Chyba sama nie mogłam w to uwierzyć , ale tak mimo chodem kliknęłam tu i tam  no i stało sie : mój blog  jako BLOG ROKU 2012 w kategorii : Firmowe i profesjonalne .

Wiele razy zastanawiałąm się jak powinien wyglądać profersjonalny blog i czy mój do nich należy. Co tak naprawdę powinno  znaleźć sie  w treśći głównej, czy rzeczywiście górować w nim powinny kolorowe widzety,reklamy i donosy z prasy?

Postawiłam na prostotę formy może zbyt “do bółu”. Postanowiłam by ten blog był bardziej czymś w rodzaju komentarza, poszukiwaniem właściwej drogi, rozwiązania na tle niezawsze trafnych opinii UZP, totalnie rozbieżnego orzecznictwa KIO.Chciałabym by ten blog był pomocy dla każdego odwiedzającego w poszukiwaniu recepty  na problem, gdyż życie pisze najciekawsze scenariusze a sztuką jest dostosować do tego scenariusza  obowiązujące prawo.  Postanowiłam  podzielić się  swoimi spostrzeżeniami, przypadkami “z życia wzięte”, orzeczeniami KIO z którymi wiele razy się nie zgadzam, a także wzorami przydatnych dokumentów. Moim życzeniem   i marzeniem jest by mój blog był bogaty, bardzo bogaty w komentarze i uwagi moich czytelników bo to dla Was przecież ten trud.

Głosujcie zatem na BLOG Nr  B00085. : od  dnia 24.01.2013 godź.15:00 rozpocznie się etap głosowania sms, który będzie trwać do 31.01.2013r.godź.12.00. Głosowanie będzie polegać na wysłaniu SMS na numer, który zostanie podany do wiadomości w momencie rozpoczęciu tego etapu Konkursu.W treści SMS konieczne będzie podanie unikalnego numeru bloga, na który oddawany będzie głos. W ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie SMSa z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski:T-mobile, Plus, Orange i Play.  W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba, przy zastosowaniu zasady, że z jednego numeru telefonu można oddać po jednym głosie na dany blog.

 Tylko dzięki waszym głosom blog może przejśc do kolejnego III etapu jakim jest ocena blogów przez kapitułę konkursu.

Za wszystkie głosy BARDZO dziękuję.

Facebooktwitter