O kancelarii

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu  oraz  zdobyłam tytuł radcy prawnego po ukończeniu aplikacji w Okręgowej Izbie Radcy Prawnego w Bydgoszczy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy radcy prawnego zdobyte w ramach stosunku pracy oraz własnej działalności gospodarczej w zakresie obsługi prawnej instytucji publicznych i  podmiotów gospodarczych.  Kieruję Ośrodkiem Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy. Mój obszar zainteresowania to głównie zamówienia publiczne, prawo gospodarcze  oraz mediacje. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w ramach różnych kursów i szkoleń w tym dotyczących szybkiego czytania, umięjętności miekkich, mediacji. Kocham to co robię, uwielbiam pracować i podróżować, jako żona i matka trójki dzieci muszę utrzymać organizację na wysokim poziomie, co chyba mi wychodzi skoro mam jeszcze czas na moją wielką pasję jaką jest taniec.

Proponowany zakres współpracy:

Kancelaria Radcy Prawnego Bernadeta Podraska działa na rynku od ponad 15 lat i specjalizuje się głównie w prawie zamówień publicznych.

Zapewniam wszechstronną pomoc przy przeprowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych łącznie z reprezentacją przed Krajową Izbą Odwoławczą  i sądami powszechnymi. Posiadam w szczególności doświadczenie w prowadzeniu postępowań na budowę budynków użyteczności publicznego ( modernizacja budynku ZUS,  budowa dróg)  usługi  i dostawy w ramach projektów unijnych „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.1, Kultura w zasięgu 2.0., Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej -etap I” ( modernizacja Systemu Informacji Publicznej, wdrożenie regionalnego repozytorium elektronicznej dokumentacji medycznej RREDM) i wiele innych.

Pomagam Wykonawcom chcącym pozyskać przeróżne zamówienia  od branży informatycznej , budowlanej po branżę  leśną, szkoleniową  i kosmiczną  ( przetargi organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną).

Zapewniam też pomoc po udzielenia zamówienia w przedmiocie naliczonych kar umownych, zmiany wysokości wynagrodzenia z powody nadzwyczajnych okoliczności, wykonanych robót dodatkowych, waloryzacji, zmiany terminu wykonania umowy itd.

Pomoc profesjonalisty orientującego się w gąszczu przepisów prawa zamówień publicznych jest konieczna, jeśli chcesz uniknąć dyscypliny zamówień publicznych, spełnić wszystkie warunki  i kryteria udziału w postępowaniu i zrealizować umowę z zyskiem.

 Co mnie wyróżnia- zaangażowanie i oddanie w prowadzonych sprawach, szukanie kreatywnych rozwiązań , elastyczność co do formy świadczonej pomocy prawnej, dyspozycyjność.

Zapraszam do wspólnego działania
www.kancelariapodraska.pl